Bitunova в Європі

Виробництво бітумних емульсій:


Емульсія являє собою дисперсію однієї фази (рідини) в іншій. Бітумні емульсії це рідини коричневого кольору з розміром часток бітуму від 0,1 до 20 мікрон, вміст від 40 до 80% по масі в системі.

Виробництво бітумних емульсій – це складний технологічний процес. Рецепт кожного виду бітумної емульсії визначається умовами її використання, особливостями конкретної технології і залежить від властивостей матеріалів, що використовуються. Тому успішне застосування технологій на основі бітумних емульсій у першу чергу залежить від якості і технічних характеристик виробництва емульсії.

Завдяки багаторічним дослідженням в області емульгування бітуму і колосальному досвіду застосування емульсійних технологій концерном STRABAG BauHolding AG і його дочірнім підприємством BITUNOVA GmbH наше підприємство має можливість виробництва будь-яких видів бітумних емульсій з повною технологічною підтримкою фахівців концерну.

СП Бітунова Україна має сучасний бітумно-емульсійний завод здатний виробляти до 100 т емульсії на зміну. Автоматизовані технологічні лінії розроблялися відомими європейськими фірмами разом з інженерами і технологами концерну. Монтаж і налагодження устаткування здійснювали інженери-технологи STRABAG BauHolding AG.

Завдяки сучасному обладнанню фірм BRAN+LUEBBE, DENIMO Tech, ProMinent, та інших ми маємо можливість змінювати будь-які параметри процесу емульгації, що дозволяє створювати бітумні емульсії, які повністю відповідають вимогам європейських стандартів.

Підприємство виготовляє наступні марки катіонних бітумних емульсій: