Bitunova в Європі

Історія:


Спільне Австрійсько-Українське підприємство “Бітунова Україна” є
дочірнім підприємством STRABAG SE (Societas Europaea, www.strabag.com), який є одним з лідерів на будівельному ринку Європи, та одним з провідних дорожньо-будівельних підприємств України – ВАТ “Броварське ШБУ – 50”.

STRABAG SE – було утворено 1895 році. На даний час концерн займає третє місце на Європейському будівельному ринку за обсягом виконаних робіт. Річний обсяг виконаних робіт за 2006 рік складає більше 10 000 000 000 (>10 mrd €) Євро. Кількість працюючих складає більше 53 000 чоловік. Присутність в 30 країнах світу. Спеціалізація на будівництві доріг, мостів, тунелів, каналів, висотних будинків, інженерних комунікацій, проектних робіт і інші галузі.

Завдяки багаторічному досвіду роботи підрозділу концерну STRABAG SE - BITUNOVA Baustofftechnik GmbH (www.bitunova.eu), що спеціалізується на бітумно-емульсійних технологіях і присутній у 9 країнах Європи (Австрія, Німеччина, Чехія, Словаччина, Угорщина, Словенія, Румунія, Польща, Україна та інших країнах Європи) на пропозицію ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ “УКРАВТОДОР” було створене 19 лютого 2001 року підприємство “Бітунова Україна”.

Мета створення підприємства - впровадження нових технологій у виробництві бітумних емульсій, а також, виконання будівельних і ремонтних робіт в дорожній галузі України із застосуванням бітумно-емульсійних технологій.

За час роботи підприємства було побудовано сучасну виробничу базу по випуску бітумних емульсій європейського зразка, та утворені підрозділи для влаштування тонкошарових покриттів на основі бітумно-емульсійних технологій.

Перше в Україні тонкошарове покриття на основі литих бітумно-мінеральних сумішей було влаштовано за технологією MULTIMAC™ у 1998 р. на автомобільній дорозі Чоп – Ужгород підрозділом BITUNOVA Baustofftechnik GmbH – CS BITUNOVA (Словаччина). З того часу “Бітунова Україна” виготовила більше 25 000 тон бітумних емульсій і влаштувало 1 800 тис. м2 тонкошарового покриття за технологією MULTIMAC™ , 5 100 тис м2 поверхневих обробок на автомобільних дорогах державного значення (на кінець 2006 року).

Завдяки доступу до новітніх розробок в галузі виробництва і застосування бітумних емульсій “Бітунова Україна” постійно модернізує процес виробництва і технології застосування бітумних емульсій на одному рівні з Європейськими підприємствами концерну STRABAG SE тому має можливість запропонувати своїм Замовникам сучасні Європейські продукти за Українськими цінами.